Więcej kanałów HD w pakiecie podstawowym HiMaxTV HD

16-10-2015
Kanały : Polsat2, Polsat Cafe, TV4, Ale Kino+,Planete+,Kuchnia+,Domo+,Teletoon+, -  teraz w wersjach HD
więcej

Tylicz w zasięgu sieci światłowodowej FiBerHiMax

06-10-2015

Z przyjemnością informujemy że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy węzeł dostępowy w technologii FTTH GPON w Tyliczu.
Mieszkańcy ulic Boczna i Bp.Tylickiego mają już techniczną możliwość skorzystania z pełnej oferty FiBerHiMax, oraz telewizji 3 generacji JAMBOX.

Obecnie trwają dalsze prace instalacyjne na ulicach Kopernika i Słoneczna, przewidywany termin uruchomienia linii światłowodowych na w.w. ulicach, 15 październik.

więcej

Rewolucja październikowa w kanałach

04-10-2015

W najbliższych miesiącach planujemy szereg nowości, które wzbogacą ofertę programową telewizji JAMBOX. W pierwszej kolejności dwa z trzech pakietów podstawowych poszerzone zostaną o blisko 10 kanałów każdy, a abonenci podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową będą mogli otrzymać w prezencie jeden z pakietów premium. Po wprowadzeniu planowanych zmian oferta telewizji JAMBOX będzie obejmowała w sumie ponad 250 kanałów, w tym blisko 100 w jakości HD.

Dla odbiorców wszystkich naszych pakietów pierwsze zmiany widoczne były już na początku września. Do oferty programowej dołączyły wówczas Nuta.TV, iPOL.TV, Deutsche Welle (ENG).

W październiku nowości zauważą abonenci pakietów Wielotematycznego i Wielotematycznego Super HD. Pierwszy pakiet rozszerzamy o kanały Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD.więcej

Sieciujemy Tylicz

24-08-2015

Budowa sieci światłowodowej w Tyliczu.

więcej

ulica Słoneczna w Krynicy-Zdroju w zasięgu sieci światłowodowej

21-01-2015

Miło nam poinformować że nasza sieć światłowodowa FiBerHiMax jest już dostępna na ulicy Słonecznej w Krynicy-Zdroju.

więcej